header
متن مورد نظر

چطور زن جذابی باشیم؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قدرت جذب چیز بسیار مهمی است،زنی که جذاب است می تواند زیبا،فریبنده و ناز توصیف شود در حالی که عکس آن صادق نمی باشد.این تصور غلطی است که مشخصات فیزیکی است که شما را جذاب می سازد،این درست نیست.اگر می خواهید افراد به سمت شما کشیده شوند در اینجا پیشنهادات متنوعی وجود دارد که شما می توانید به عنوان یک زن انجام دهید و جمعیتی را به دنبال خود بکشانید.

چطور زن جذابی باشیم؟

چطور زن جذابی باشیم؟

چطور زن جذابی باشیم؟

خودتان باشید!
متمایز باشید! اگر دقت کنید افرادی را در مهمانی یا جمع هایی اجتماعی می بینید که با شخصیت بی نظیرشان شما و دیگران را به سمت خود می کشانند.آیا دقت کردید چه چیزی در آنان وجود دارد که شما را این چنین مشتاق صحبت کردن با آن ها کرده است؟

خودتان را دوست بدارید!
شما اگر یاد نگیرید که چطور خود را دوست داشته باشید می توانید زیبا باشید ولی جذاب نباشید.اعتماد به نفس بسیار مفید و نیرومند است و همچنین مسری می باشد.پس تلاش کنید به خودتان اعتماد داشته باشید.اگر شما همواره در حال شکایت و غر زدن در مورد اندامتان باشید زیبایی های دیگرتان نیز به چشم نخواهد آمد.

اصول و قواعد خودتان را داشته باشید!
با چیزی که به آن اعتقاد دارید خواهید درخشید و برجسته تر به نظر خواهید رسید.پس چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی را که دوست ندارید بشناسید.چیزی که به ان اعتقاد دارید و چیزی که انکارش می کنید به شدت شما را جذاب جلوه می دهد.پس پایبند اصول اخلاقی خاصی باشید تا زندگی اجتماعی منظمی داشته باشید.

گوش دادن به نظرات خانم های دیگر برای جذب آقایان لزومی ندارد!
هر زنی درک خودش را از زیبایی و جذابیت برای آقایان دارد،پس از هر پیشنهادی استفاده نکنید زیرا ممکن است شما را از هدف اصلی دور کند.با رفتارتان نشان می دهید کی هستید پس منحصر بفرد باشید و از روش های خود استفاده کنید.

 

مطالب پیشنهادی

۴ نظر

 1. نجمه نوشانی گفته است :
  آبان ۱۴ام, ۱۳۹۴

  ممنون از سایت خوبتون.
  من مجردم.قسمت جلوی پاهام خیلی خارش و سوزش داره.یه مایع سفید رنگم ازم خارج میشه.میشه برای درمانش راهنماییم کنین.جوابو به ایمیلم بدین

 2. milad گفته است :
  آبان ۲۰ام, ۱۳۹۴

  با تشکر از شما مطالب به ایمیل من ارسال کنید با تشکر

 3. آرن گفته است :
  آبان ۲۳ام, ۱۳۹۴

  استغفرالله شکل روح میمونه

 4. sima گفته است :
  آبان ۲۹ام, ۱۳۹۴

  باسلام دختری ۱۹ساله هستم ک نامزد دارم ولی باکره ام.چندشب پیش با شوهرم نزدیکی داشتم و ب طوراتفاقی آب منیه ایشون روی دهانه ی واژن من ریخته شد.من حدود دوساعت بعد خودمو شستم و هیچ قرصیم مصرف نکردم.چون فک میکردم چیز مهمی نیست.اما الان حدود ۵روز هست ک از دوره ی عادت من میگذره و من هنوز پریود نشدم.ب نظر شما مشکلی نیست؟احتمال بارداری برای من وجود داره؟الان میتونم قرصی استفاده کنم؟با تشکر

ارسال نظر