محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا - سایت سرگرمی آریاتاک

اس ام اس,آهنگ پیشواز,مسائل زناشویی,دانلود ترانه,عکس های بد ,دانلود با لینک مستقیم,آرایش و زیبایی,دانلود موزیک,آموزش آشپزی,سرگرمی,دانلود فیلم,ترفند موبایل

محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا
بازدید : 276 مشاهده

محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا

محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا

محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا

پس از دیدار ایران برابر قطر فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران آرای صادره خود را درباره این بازی  اعلام کرد.

یک جلسه محرومیت تایید شده برای سردار آزمون

یک جلسه محرومیت تایید شده برای احسان حاج صفی

سه جلسه محرومیت تایید شده برای جواد نکونام

به سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان شامل پژمان منتظری که نامش در گزارشهای اولیه ارسالی ناظر بازی به مقامات فیفا و ای اف سی اشاره های متعدد شده بود، محرومیتی تعلق نگرفت.

البته فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تاکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع رسانی احکام صادره به حساب می آید اعلام می دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیلهای لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.

خداداد عزیزی در مورد رأی فیفا و محرومیت جواد نکونام، سردار آزمون و احسان حاج‌صفی اظهار داشت: فیفا با هیچ کشور یا تیمی شوخی ندارد و بالاخره رأی خود را صادر کرد. من معتقدم در بازی با قطر نیاز به آن همه جنجال و اتفاق از سوی برخی از اعضای تیم ملی، مربیان و بازیکنان نبود. فقط شانس آوردیم که این محرومیت بعد از بازی با کره جنوبی اعلام شد، چون بازی با سوریه طبیعتاً آسان‌تر از بازی با کره است.

وی ادامه داد: شاید در بازی با قطر جوگیر شدیم و آن اتفاقات به وجود آمد، از طرفی اگر هم قرار باشد از طریق رابطه یا مکاتبه با فیفا، مقابل چنین حکم‌هایی را بگیریم، ما چنین ارتباط‌هایی را نداریم. به هر حال نکته امیدوارکننده این است که چنین حکمی بعد از بازی با کره داده شد.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالــری تصــاویر

طراحی و کد نویسی : حسین رضاییان

برو بالا