محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا


محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا

محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا

محرومیت سردار آزمون از طرف فیفا

پس از دیدار ایران برابر قطر فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران آرای صادره خود را درباره این بازی  اعلام کرد.

یک جلسه محرومیت تایید شده برای سردار آزمون

یک جلسه محرومیت تایید شده برای احسان حاج صفی

سه جلسه محرومیت تایید شده برای جواد نکونام

به سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان شامل پژمان منتظری که نامش در گزارشهای اولیه ارسالی ناظر بازی به مقامات فیفا و ای اف سی اشاره های متعدد شده بود، محرومیتی تعلق نگرفت.

البته فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تاکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع رسانی احکام صادره به حساب می آید اعلام می دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیلهای لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.

خداداد عزیزی در مورد رأی فیفا و محرومیت جواد نکونام، سردار آزمون و احسان حاج‌صفی اظهار داشت: فیفا با هیچ کشور یا تیمی شوخی ندارد و بالاخره رأی خود را صادر کرد. من معتقدم در بازی با قطر نیاز به آن همه جنجال و اتفاق از سوی برخی از اعضای تیم ملی، مربیان و بازیکنان نبود. فقط شانس آوردیم که این محرومیت بعد از بازی با کره جنوبی اعلام شد، چون بازی با سوریه طبیعتاً آسان‌تر از بازی با کره است.

وی ادامه داد: شاید در بازی با قطر جوگیر شدیم و آن اتفاقات به وجود آمد، از طرفی اگر هم قرار باشد از طریق رابطه یا مکاتبه با فیفا، مقابل چنین حکم‌هایی را بگیریم، ما چنین ارتباط‌هایی را نداریم. به هر حال نکته امیدوارکننده این است که چنین حکمی بعد از بازی با کره داده شد.

مطالب پیشنهادی

ارسال نظر