فایرفاکس ۵ در راه است - سایت سرگرمی آریاتاک

فایرفاکس ۵ در راه است
بازدید : 48 مشاهده

فایرفاکس ۵ در راه است

 

در حالی که نسخه ۴ مرورگر اینترنتی فایرفاکس به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفته بنیاد موزیلا طراحی نسخه ۵ این مرورگر را آغاز کرده و از هم اکنون در حال تبلیغات برای آن است.
به گزارش فارس، این مرورگر که هنوز زمان عرضه آن مشخص نشده از امکانات متنوعی برای کاربران شبکه های اجتماعی مختلف برخوردار خواهد بود. همچنین یک برنامه کوچک هم در این مرورگر گنجانده می شود تا کاربران شبکه های مشهور اجتماعی راحت تر بتوانند به امکانات مورد نظر دسترسی پیدا کنند.
از جمله دیگر امکانات فایرفاکس ۵ می توان به قابلیت مدیریت حساب های کاربری، سرویس نمایش دهنده فایل های پی دی اف و سیستمی جدید برای جدا کردن زبانه های صفحات مختلف اشاره کرد.
همچنین تحول مهم دیگر عرضه نسخه ۶۴ بیتی فایرفاکس ۵ است. این اولین بار خواهد بود که فایرفاکس به غیر از نسخه ۳۲ بیتی نسخه ۶۴ بیتی از مرورگر فایرفاکس را در دسترس کاربران قرار می دهد.
موزیلا پیش از این از عرضه چهار نسخه مختلف از فایرفاکس در سال ۲۰۱۱ خبر داده بود. به نظر می رسد رقابت با نسخه های تازه مرورگر های کروم و IE مایکروسافت هدف اصلی این به روزرسانی های پی در پی و متوالی باشد.

مطالب پیشنهادیبرچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالــری تصــاویر

طراحی و کد نویسی : حسین رضاییان

برو بالا