در بررسی صلاحیت نامزدها دقت شود تا کسی به ناحق تایید یا رد نشود - سایت سرگرمی آریاتاک

در بررسی صلاحیت نامزدها دقت شود تا کسی به ناحق تایید یا رد نشود
بازدید : 119 مشاهده


به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای طی سخنانی در نشست دادستان‌های سراسر کشور که در اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه اجرای عدالت از وظایف اصلی حکومت اسلامی است، عدالت را در اسلام بر خلاف مکاتب غربی مبتنی بر حق و آن را امری دانست که همگان حتی محکومان، از آن بهره مند می شوند؛ به این معنا که با اجرای عدالت، محکوم از مجازات اخروی معاف می‌شود.

وی ارزش عدالت را از بسیاری دیگر از فضایل از جمله احسان وایثار و جود بالاتر دانست و شاخص عدالت را التزام به قانون عنوان کرد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: دادستان، ویترین و تابلوی قوه قضاییه است. او مدیری است که کار قضایی می‌کند؛ بنابراین باید عمل به قانون را با تدبیر همراه کند، همواره قانون را در نظر داشته باشد و به گونه ای عمل کند که اجرای قانون، بازدارنده بوده و بدون آنکه تالی فاسدی داشته باشد، اثرگذار شود.

محسنی‌اژه ای به لزوم آموزش‌های متناسب نیز اشاره کرد و لزوم اطلاع گسترده دادستان را از جرایم سایبری و مسایل مربوط با آنها یادآور شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، وی در ادامه به مساله انتخابات اشاره کرد و از دادستان‌ها خواست تا اطلاعات خود از قوانین و مسایل مربوط به انتخابات را افزایش دهند و در خصوص شرایط صلاحیت نامزدها، تحقیق دقیق‌ به عمل آورند تا کسی به ناحق تایید یا رد صلاحیت نشود.

مطالب پیشنهادیبرچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , ,


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالــری تصــاویر

طراحی و کد نویسی : حسین رضاییان

برو بالا