تولید تله فیلم سین هشتم در مرکز فارس - سایت سرگرمی آریاتاک

تولید تله فیلم سین هشتم در مرکز فارس
بازدید : 34 مشاهده

به گزارش جام جم آنلاین، محمد جواد مرادی در گفتگوبا روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس گفت: این فیلم تلویزیونی سفر را بهانه ای قرار داده تا به معرفی فرهنگ ، آداب و رسوم مردم شیراز بپردازد و درآن داستان خانواده ای به تصویر کشیده می شود که نمونه ای از خانواده فارسی و شیرازی است که خاطرات گذشته دور و نزدیک را مرور می کنند.

وی در خصوص داستان این تله فیلم ابراز داشت: مجید آقا که خود را شیرازی اصیل می داند، قصد دارد به محض اعلام سال تحویل سفر سیاحتی خود را به سمت تهران آغاز کند. وی با خرید سوغاتی های شیراز ، از تخت جمشید و شهر اصفهان دیدن می کند و پس از زیارت حضرت معصومه (س) در قم راهی تهران می شود و در تهران ماجراهایی برای این خانواده اتفاق می افتد که آنها را از ادامه سفر و سیاحت منصرف می‌کند و ترجیح می‌دهند که به شیراز بازگردند و ایام نوروز را در شهر خود باشند.

وی با بیان اینکه گویش این فیلم شیرازی است ودرآن از بازیگران ملی استفاده شده است تصریح کرد: دراین تله فیلم سعی شده نقاط دیدنی استان به ویژه تخت جمشید از دیدگاه یک خانواده معمولی نشان داده شود وهمچنین سوغاتی های شهر شیراز و لهجه های متفاوتی که در استان فارس وجود دارند به نحو صحیح بیان شود.

وی با اشاره به اینکه این تله فیلم یک ماه پیش تولید داشته است افزود: تصویربرداری فیلم تلویزیونی سین هشتم از بیست و پنجم فروردین آغاز شده و با توجه به تلاش همکاران تا بیستم اردیبهشت ماه تصویربرداری به پایان رسید.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: این تله فیلم بیستم خردادماه آماده پخش خواهد شد.

عوامل تولید تله فیلم سین هشتم عبارتند از:

تهیه کننده: محمد جواد مرادی ،کارگردان: سید اشرف طباطبایی ،تصویر بردار: سامان عمارفطرت، صدابردار: احسان افشاریان، برنامه ریز: چاووش هنرآموز، مدیر تولید: منصورامامی، ناظر کیفی: امیر بوالی، بازیگران: ایمان افشاریان ، سارا کریمی، محبوبه یزدانی، محمد اهالی، حلما زهتاب زاده و…

مطالب پیشنهادیبرچسب‌ها: , , , , , , ,


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالــری تصــاویر

طراحی و کد نویسی : حسین رضاییان

برو بالا