تاریخ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون سراسری - سایت سرگرمی آریاتاک

اس ام اس,آهنگ پیشواز,مسائل زناشویی,دانلود ترانه,عکس های بد ,دانلود با لینک مستقیم,آرایش و زیبایی,دانلود موزیک,آموزش آشپزی,سرگرمی,دانلود فیلم,ترفند موبایل

تاریخ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون سراسری
بازدید : 141 مشاهده

تاریخ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون سراسری

تاریخ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون سراسری

تاریخ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون سراسری

فهرست اسامی و شماره داوطلبی معرفی‌شدگان هر یک از رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز آزمون سراسری تا چند برابر ظرفیت هر رشته در روز ۲۸ مهرماه منتشر می‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور فهرست اسامی معرفی‌شدگان هر یک از رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز تا چند برابر ظرفیت هر رشته را ۲۶ مهرماه منتشر می‌کند و معرفی‌شدگان باید با توجه به برنامه زمانی اعلام‌شده بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش برای شرکت در مراحل مختلف گزینش اقدام کنند.

در گزینش نهایی هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آزمایشی مختلف با توجه به قانون، ۲۵ درصد ظرفیت پذیرش هر کدرشته‌محل به رزمندگان و ایثارگران به شرط کسب حدنصاب نمره علمی لازم (در سهمیه رزمندگان حداقل ۷۵ درصد نمره و در سهمیه ایثارگران حداقل ۷۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته‌شده در سهمیه آزاد)‌اختصاص داده شده است.

هر گونه تغییرات از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی از سوی سازمان آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان‌های مربوطه در نتایج نهایی اعمال شده است و داوطلبان می‌توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی در تاریخ ۷ مهرماه، کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح‌شده خود را هم مشاهده کنند.

کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کدرشته‌های انتخابی در بین متقاضیان آن کدرشته در سهمیه مربوط با توجه به نمره کل وی در همان کدرشته و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته‌شده در هر یک از کدرشته‌های انتخابی نیز در روز ۷ مهرماه اعلام می‌شود.

مطالب پیشنهادیبرچسب‌ها: , , ,


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالــری تصــاویر

طراحی و کد نویسی : حسین رضاییان

برو بالا