اعلام نتایج‌‎اولیه‎کنکور دکتری‎تخصصی‎پزشکی(Ph.D) - سایت سرگرمی آریاتاک

اس ام اس,آهنگ پیشواز,مسائل زناشویی,دانلود ترانه,عکس های بد ,دانلود با لینک مستقیم,آرایش و زیبایی,دانلود موزیک,آموزش آشپزی,سرگرمی,دانلود فیلم,ترفند موبایل

اعلام نتایج‌‎اولیه‎کنکور دکتری‎تخصصی‎پزشکی(Ph.D)
بازدید : 56 مشاهده

نتایج مرحله اول آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی اعلام شد و پذیرفته شدگان می توانند بر اساس اعلام مرکز سنجش در مرحله دوم آزمون شرکت کنند.

آزمون مرحله دوم از یکشنبه ۱۶ آذرماه آغاز می شود و تا ۲۷ آذرماه ادامه خواهد داشت. آزمون تمامی رشته ها به جز رشته های تخصصی داروسازی و طب سنتی در تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه یکم، پلاک ۳ برگزار خواهد شد.

آزمون مرحله دوم رشته های تخصصی داروسازی در روز پنجشنبه ۲۷ آذرماه در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رشته طب سنتی در روزهای دوشنبه ۲۴ آذر و سه شنبه ۲۵ آذر در طبقه اول ستاد مرکزی وزارت بهداشت واقع در تهران برگزار خواهد شد.

تاریخ حضور هر یک از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت در آزمون شفاهی بر روی کارت ورود به جلسه مصاحبه درج شده است و داوطلبان می توانند از امروز با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با دریافت کارت از محل آزمون خود مطلع شوند.

حضور داوطلبان در آزمون های مرحله دوم در صبح راس ساعت ۷:۳۰ و در نوبت عصر راس ساعت ۱۲ الزامی است.

آزمون مرحله دوم شامل بررسی توانایی های علمی و قدرت انتقال مطالب و ارائه سوابق آموزشی، پژوهشی و تجارب حرفه ای است.

داوطلبان لازم است اصل مدارک مستند دال بر سوابق آموزشی – پژوهشی و تجارب حرفه ای خود را جهت ارائه به هیات مصاحبه کننده به همراه داشته باشند و نسخه ای از آن را به صورت مستند در اختیار دست اندرکاران قرار دهند.

غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم به منزله انصراف خواهد بود. همزمان با شروع مصاحبه جدول ظرفیت پذیرش نیز به همراه فرم انتخاب محل در سایت مرکز سنجش قابل مشاهده و انتخاب خواهد بود.

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی پزشکی و سایر رشته های اعلام شده در نیمه اول بهمن ماه اعلام خواهد شد.

مطالب پیشنهادیبرچسب‌ها: , , , ,


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گالــری تصــاویر

طراحی و کد نویسی : حسین رضاییان

برو بالا